Polskie hotele w Wilnie

Wybieracie się niedługo do Wilna? Nie możecie znaleźć idealnego miejsca na nocleg? Nie martwcie się, pomogę Wam.

Od tego gdzie się zatrzymamy na nocleg w dużej mierze zależy czy naszą wycieczkę będziemy mogli zaliczyć do udanych. Ja zawsze staram się czytać opinie przed zrobieniem rezerwacji bo tak na prawdę tylko dzięki nim mam pewność, że się nie rozczaruję i dobrze wyśpię.

polskie hotele w Wilnie

Polskie Hotele w Wilnie

Hotele, które znajdziecie poniżej prowadzone są przez rodziny z polskimi korzeniami lub posiadają polski kapitał. W każdym z nich zostaniecie obsłużeni w języku polskim.

Klikając w nazwę hotelu możecie obejrzeć zdjęcia pokoi oraz znaleźć informację dotyczącą ceny i dostępności w wybranym przez Was terminie.

Vilnius City Hotel

Jest to hotel prowadzony przez polską rodzinę mieszkającą na Litwie. Położony jest w dzielnicy Nowe Miasto – 15 minut spacerem od Katedry Wileńskiej. Każdy z pokoi ma prywatną łazienkę, dostęp do bezpłatnego WiFi oraz telewizor. W hotelu znajduje się również wspólna kuchnia z kuchenką mikrofalową oraz czajnikiem. Codziennie rano w hotelu serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

Hotel w 2015 roku został odnowiony i zachwyca nowoczesnym wystrojem. Obiekt organizuje wycieczki po Wilnie i okolicach. Hotel przystosowany jest do obsługi niepełnosprawnych gości. Na terenie obiektu znajduje się darmowy parking.

Pan Tadeusz

3*** hotel Pan Tadeusz znajduje się 2 km od Starego Miasta. W restauracji znajdującej się na terenie hotelu podawane są dania kuchni polskiej i litewskiej. Do dyspozycji gości jest sauna i jacuzzi, a w pokojach klimatyzacja, bezpłatne WiFi oraz minibar.

Hotel Pan Tadeusz  jest częścią Domu Kultury Polskiej w Wilnie. Na terenie obiektu znajduje się parking. Mile widziani są tu również nasi czworonożni przyjaciele.

Hotel Runmis

Położony jest 800m od Ostrej Bramy i jedynie 300m od stacji kolejowej. Ten niewielki hotel prowadzony jest przez polską rodzinę z wileńszczyzny.

W pokoju znajduje się telewizor oraz prywatna łazienka. Na terenie hotelu jest parking oraz jadalnia, w której serwowane są śniadania. W pokojach nie ma dostępu do bezpłatnego internetu.

Hotel Ibis Styles

Jest to hotel z polskim kapitałem. Należy do Polskiej Grupy Orbis działającej od 1973 r. Ibis Styles znajduje się przy drodze A3 niedaleko lotniska i 7km od Starego Miasta.

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Pokoje wyposażone są w telewizor, czajnik i suszarkę do włosów. Obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu macie dostęp do bezpłatnego WiFi oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego transferu na lotnisko lub dworzec.

 


Pobierz bezpłatny Poradnik
przed wyjazdem na Litwę

 
Znacie inne polskie hotele w Wilnie? Piszcie na nalitwie@gmail.com
Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

3 odpowiedzi do artykułu “Polskie hotele w Wilnie

  1. doris79

    Za miesiąc własnie z mężem się wybieramy i dzięki za ten wpis – podzwonimy po tych hotelach i myślę, że uda się znaleźć coś ciekawego na tydzień 🙂

A Ty co o tym myślisz?

%d bloggers like this: