Kalendarz Adwentowy – Blogowanie pod jemiołą

Blogowanie pod jemiołą

Chociaż ja w tym roku czuję klimat świąteczny już przynajmniej od połowy października to teraz święta są już naprawdę blisko. Jak pewnie wiecie należę do grupy blogerów kulturowo – językowych z którymi przez cały rok staramy się przygotowywać dla Was ciekawe akcje, konkursy i wpisy. Tym razem zapraszam Was do śledzenia naszej corocznej bożonarodzeniowej akcji pod nazwą „Blogowanie pod jemiołą”.

Kalendarz Adwentowy

Pewnie każdy z Was jako dziecko choć raz dostał od rodziców bądź dziadków kalendarz adwentowy, który osładzał czekanie na Święta Bożego Narodzenia. Pamiętam, że codziennie czekałam, by otworzyć kolejne okienko i zobaczyć co znajduje się w środku. Razem z językowo-kulturowymi przyjaciółmi świetnie zdajemy sobie sprawę, że w każdym z nas tkwi dziecko, a najwspanialsze i najbardziej ekscytujące jest zawsze czekanie dlatego sami przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy kalendarz.

Codziennie, od 1 grudnia aż do samych świąt, będziecie mogli klikać w okienka znajdujące się w kalendarzu. Tam każdego dnia znajdziecie po jednym wyjątkowym wpisie przygotowanym przez naszych blogerów. Pojawi się również konkurs z super nagrodami.

Już dziś możecie dołączyć do grudniowego wydarzenia na facebooku

 

fbevent

Więcej informacji o świątecznej akcji znajdziecie na naszym grupowym blogu: Kulturowo-językowi blogują pod jemiołą 🙂

Image Map

 

 

Image Map

Odpowiedź do artykułu “Kalendarz Adwentowy – Blogowanie pod jemiołą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.