wilno w 1 dzien zwiedzanie

Skoro tu trafiłeś prawdopodobnie szukasz informacji o Litwie, ale nie możesz się zdecydować od czego rozpocząć czytanie. Na blogu znajdziesz ponad 200 artykułów, porad, zdjęć i informacji, które często uzupełniam.

Litwa – co zwiedzić?

W zakładce „Chcę zobaczyć…” znajdziesz wpisy poświęcone najciekawszym oraz najchętniej odwiedzanym miejscom na Litwie. Przewodnik po Wilnie i Kownie pomoże Ci zaplanować wymarzoną wycieczkę po tych wyjątkowych miastach.

litwa co zwiedzic katedra wilenska

Przydatne informacje

Strona „Vademecum Turysty” poświęcona jest ciekawostkom oraz przydatnym informacjom na temat kraju. W tej zakładce znajdziesz posty o aktualnych wydarzeniach, dowiesz się więcej na temat regionów etnograficznych i parków narodowych. Galerie i aplikacje znajdujące się tutaj, ułatwią podjęcie decyzji, co zobaczyć na Litwie.

Co zjeść?

Kibiny, cepeliny, chłodnik… Lista jest długa i smakowita. W zakładce „Kuchnia Litewska” znajdziesz przepisy na najsmaczniejsze litewskie dania oraz potrawy, których koniecznie trzeba spróbować. Litewskie ciasta, przysmaki i słodycze czekają tu na Ciebie.

Nauka języka litewskiego

Ta zakładka przygotowana została dla wszystkich chcących nauczyć się języka litewskiego. Znajdziesz tam darmowe materiały do nauki (książki i podręczniki) na wszystkich poziomach zaawansowania. Tutaj możesz posłuchać najpopularniejszych litewskich piosenek, poznać najładniejsze imiona dla dziewczynek i chłopców, poczytać legendy litewskie albo dowiedzieć się więcej o mitologii bałtyckiej.

Aktualnie na blogu

litwa blog

” #nalitwie „ – Jeśli chcesz by Twoje zdjęcie z pobytu na Litwie zamieszczone na Instagramie pojawiło się na naszej stronie dodaj w opisie hashtag #nalitwie.

Na Litwie w Social Mediach

Zachęcam do obserwowania mnie na Facebooku, Instagramie i Pinterescie. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco i nigdy nic Ci nie umknie.

Dziękuję, że postanowiłeś zajrzeć na mojego bloga i mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej.

Najpopularniejsze artykuły

zwiedzanie wilna

polskie hotele w wilnie

chleby litewskie

Save