Muzeum Diabłów w Kownie – aplikacja mobilna

Jak już pewnie wiecie jest to moje ulubione muzeum. Mogę chodzić tam bez przerwy i za każdym razem dowiaduję się czegoś nowego. Dziś przygotowałam dla Was parę słów na temat aplikacji do smartfonów stworzonej przez Muzeum Diabłów. Jest łatwa w obsłudze, a po pobraniu można korzystać z niej offline. Została przygotowana w 4 wersjach językowych – angielskiej (Devil’s Museum) , polskiej (Muzeum Diabłów), litewskiej (Velnių Muziejus) i rosyjskiej (Музей Дьяволов). Klikając w linki znajdujące się w nawiasach zostaniecie przeniesieni do sklepu google play z którego możecie pobrać darmową aplikację w wybranym języku.

Aplikacja została przygotowana dla urządzeń z systemem android i odkąd ją mam zawsze działa bez zarzutu. Do wyboru macie dwie zakładki – Muzeum oraz Diabły. Pierwsza z nich zapozna Was z historią muzeum, jego założycielem, godzinami otwarcia i cenami biletów. W zakładce „Diabły” znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat wyglądu diabła, legend oraz ludowych podań.

Wybierając się do Muzeum naprawdę warto mieć zainstalowaną tę aplikację w swoim telefonie. Pamiętajcie, że od 1 września w każdą środę możecie zwiedzać muzeum za darmo. Więcej informacji o Muzeum Diabłów znajdziecie we wpisie ” Nie taki diabeł straszny ” 🙂

0 odpowiedzi do artykułu “Muzeum Diabłów w Kownie – aplikacja mobilna

  1. Pingback: #50 Litwa, Łotwa, Estonia cz. 3 | z życia początkującego motocyklisty...

  2. goldenbrown

    Dzięki za ciekawe diabły 🙂 )))
    Niedawno byłam na zamku w Łęczycy, gdzie swą siedzibę ma słynny diabeł Boruta 🙂 Muzeum nieduże, ale ciekawe, warto podjechać w weekend i zwiedzić Łęczycę, a przy okazji piękną, starą kolegiatę w Tumie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.