Gdy byłam małą dziewczynką, zamykałam oczy i wyobrażałam sobie przyszłość.

Na horyzoncie zawsze pojawiała się jedna rzecz:

Wolność

Wolność do robienia rzeczy po swojemu.

Wolność dzięki której miałabym możliwość podróżować. Wolność, która dawałaby mi siłę do spełniania własnych marzeń. Wolność do podejmowania własnych decyzji.

Tak naprawdę nie miałam pojęcia jak marzenia zmienić w rzeczywistość, ale wiedziałam, że muszę tego dokonać.

Zanim zostałam wirtualnym przewodnikiem wycieczek i odkryłam własny sposób na życie byłam po prostu niezdecydowaną 20-latką z głową pełną marzeń i pomysłów na przyszłość.

Studiowałam prawo na jednym z najlepszych uniwersytetów w Polsce oraz filologię angielską. Spełniałam nie swoje marzenia bo bałam się sama podjąć decyzję o swojej przyszłości i wziąc za nią pełną odpowiedzialność.

Wiedziałam, że muszę coś zmienić. Chciałam zacząć spełniać własne marzenia.

Po dwóch latach zdecydowałam zostawić oba kierunki pomimo sporego niezadowolenia rodziców. Chciałam poczuć, że robię to, co mnie uszczęśliwia. Poczuć, że jestem w miejscu w którym miałam być i idę we właściwym kierunku.

Zaczęłam studiować turystykę i wreszcie zobaczyłam przed sobą ścieżkę, którą chciałam iść. Organizowałam nie tylko jednodniowe wyjazdy ale również wielodniowe wycieczki z których wszyscy wracali szczęśliwi, pełni energii i które wspominali jeszcze przez długi czas.

litwa jalowcowa dolina

Wiedziałam, że to właśnie chcę robić – uszczęśliwiać ludzi poprzez podróże.

Zaczęłam pracować, by móc opłacić kurs pilota wycieczek, o którym marzyłam. Nie było łatwo studiować i pracować na pełny etat ale cel, który miałam przed oczami pozwolił mi zdobyć to co chciałam. Po roku zostałam certyfikowanym pilotem wycieczek.

Właśnie wtedy zdałam sobie sprawę, że gdy bardzo się czegoś chce i wierzy w siebie, można osiągnąć wszystko.

Od tamtej pory świat zaczął układać się po mojej myśli. Otwierały się przede mną nowe możliwości, których wcześniej nie dostrzegałam.

Na ostatnim roku studiów otrzymałam stypendium na 6-miesięczny wyjazd do Grecji ale poczułam, że nie z tym krajem powinnam związać swoją przyszłość. Zrezygnowałam ze stypendium w słonecznych Salonikach, spakowałam torbę i wyjechałam dokończyć studia na Litwę.

Na Litwie zakochałam się w spokoju, naturze i miejscach do których ciągle chcę wracać.

To właśnie z miłości do piękna Litwy i z chęci uszczęśliwiania ludzi poprzez podróże powstała strona Na Litwie, którą teraz przeglądasz.

Po otrzymaniu akredytacji zostałam przewodnikiem po Litwie, Katedrze Wileńskiej oraz jej podziemiach. Dostawałam mnóstwo ofert i zdałam sobie sprawę, że prowadząc wycieczki osobiście nie jestem w stanie pomóc wszystkim. Wiedziałam, że chcę i muszę rozwiązać ten problem.

Wtedy właśnie postanowiłam zostać wirtualnym przewodnikiem wycieczek po Litwie i wreszcie wszystkie kawałki układanki trafiły na swoje miejsce.

Zrozumiałam, że w ten sposób mogę pomóc wszystkim osobom, które tak jak Ty, planują podróż na Litwę.

Osobom, które tak jak Ty, chcą żeby ten wyjazd był wyjątkowy i niezapomniany.


Zostań ze mną jeśli :

  • Chcesz by Twoja wymarzona podróż na Litwę była wyjątkowa i niezapomniana
  • Chcesz zmienić swoje życie i poczuć, że znowu jesteś we właściwym miejscu
  • Myślisz, że planowanie wspaniałego wyjazdu zagranicę to skompliowany i czasochłonny proces
  • Chcesz znaleźć inspirację i poznać nowe miejsca, o których wiedzą tylko mieszkańcy Litwy
  • Nie chcesz żeby ktoś podejmował za Ciebie decyzję, jak ma wyglądać Twój wyjątkowy wyjazd na Litwę.

Dzielę się z Tobą moją podróżą, byś bez względu na to w jakim miejscu się teraz znajdujesz poczuła, że Twoje marzenia nigdy nie są zbyt duże by je spełnić.

Jeśli mogę poradzić Ci jedną rzecz, to będzie to:

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku – po prostu odważ się zacząć planować ją już teraz.