delfina zazecke nalitwie.com litwa

Oficjalne bio

Delfina Zažeckė jest prywatnym doradcą podróżniczym oraz wirtualnym przewodnikiem wycieczek. Od 2015 roku prowadzi stronę internetową NaLitwie.com, która stała się jedną z najpopularniejszych stron w Polsce poświęconych podróżom po Litwie.

W swoich przewodnikach Delfina opisuje zakątki Litwy, które pokochała od pierwszego wejrzenia i do których zawsze chętnie wraca. Przewodniki wypełnione są pomysłami, które zmienią zwykły wyjazd w wyjątkową podróż po Litwie

Delfina prowadzi również prywatną grupę, w której codziennie doradza i pomaga 1700 osobom planującym wyjazd na Litwę w zorganizowaniu niezapomnianej podróży samodzielnie.

O Delfinie w prasie i mediach

Zdjęcia do wykorzystania

Możesz wykorzystać zdjęcia znajdujące się powyżej jeśli podasz w opisie ich źródło „Delfina Zažeckė – NaLitwie.com” oraz wyślesz nam link do miejsca, w którym są one wykorzystywane na adres: delfina@nalitwie.com .

By pobrać zdjęcie w pełnym rozmiarze otwórz zdjęcie w nowej karcie.

Delfina specjalizuje się w następujących tematach:

Atrakcje turystyczne na Litwie

Miejsca na Litwie o wyjątkowych walorach naturalnych

Turystyka dla rodzin z dziećmi na Litwie

„Slow Travel”

Dziedzictwo UNESCO na Litwie

Aktywna turystyka: wodna, rowerowa, konna na Litwie

Wyjątkowe szlaki turystyczne na Litwie

To jeszcze nie wszystko…

Jeśli chcesz żeby Delfina wzieła udział w Twoim wydarzeniu, podcascie, programie lub udzieliła wywiadu dla Twojego magazynu po prostu skontaktuj się z nami.

delfina@nalitwie.com