Uwielbiam pomagać, inspirować i dzielić się wiedzą. To właśnie dlatego powstała strona NaLitwie.com, którą właśnie przeglądasz.

Poniżej przygotowałam krótką listę sposobów w które mogę Ci pomóc.

ZAJRZYJ NA MOJEGO BLOGA

Znajdziesz tam mnóstwo informacji, które przydadzą Ci się podczas wyjazdu na Litwę. Odkryjesz również miejsca, o których nigdy wcześniej nawet nie słyszałeś, a które bezpowrotnie skradną Twoje serce.

WYKORZYSTAJ GOTOWE PRODUKTY

W moim sklepie znajdziesz produkty, które przydadzą Ci się nie tylko podczas pierwszej podróży ale zainspirują Cię również do odwiedzenia Litwy kolejny raz.

Oto kilka z nich.

OBSERWUJ MNIE NA INSTAGRAMIE

Na instagramie codziennie dzielę się relacjami z moich podróży po Litwie. Znajdziesz tam również mnóstwo zdjęć z opisami wyjątkowych miejsc i litewskiej kuchni.

SKORZYSTAJ Z KONSULTACJI PRZED PODRÓŻĄ

Przeczytałeś już wszystkie wpisy na blogu, kupiłeś ebooka, zaplanowałeś całą podróż ale nadal masz pytania na które nie możesz znaleźć odpowiedzi?

Po prostu napisz do mnie na adres: delfina@nalitwie.com

Chętnie pomogę!

MASZ BLOGA I CHCESZ SPRZEDAWAĆ MOJE PRODUKTY?

To świetnie! Napisz do mnie na adres: delfina@nalitwie.com , a w temacie wpisz słowo współpraca. Chętnie opowiem Ci więcej!

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM BIURA PODRÓŻY?

Chętnie pomogę Ci w przygotowaniu planu wycieczki na Litwę, napiszę artykuł promujący wybrany kierunek lub stworzę grafikę zwiększającą zainteresowanie Twoim produktem.

Tu możesz przeczytać artykuł, który napisałam dla luksusowego magazynu ALL INCLUSIVE -> Podróż dookoła Litwy

MASZ INNY POMYSŁ NA WSPÓŁPRACĘ?

Koniecznie daj mi znać! Czekam na wiadomość od Ciebie.

delfina@nalitwie.com