wszystko co musisz wiedziec przed wyjazdem na Litwę ebook
wszystko co musisz wiedziec przed wyjazdem na Litwę ebook

Podróż na Litwę będzie świetną przygodą i idealną okazją do zwiedzenia pięknych miejsc, a najlepsze, że planowanie wyjazdu z tym ebookiem w ręku nie zajmie Ci dłużej niż chwilę.

W ŚRODKU ZNAJDZIESZ:

Listę dokumentów, które musisz mieć ze sobą podczas podróży na Litwę


Strony internetowe na których możesz zarezerwować noclegi nie tylko w hotelach ale również w litewskich gospodarstwach agroturystycznych niedostępnych na popularnych portalach.


Listę dodatkowych opłat o których możesz nie wiedzieć, a którymi możesz zostać obciążony na Litwie podczas noclegu w hotelach oraz informacje jak ich uniknąć.


Wyjątkowe miejsca, które warto odwiedzić podczas wyjazdu na Litwę o których wiedzą jedynie mieszkańcy Litwy.


Listę tradycyjnych litewskich dań, których trzeba spróbować oraz adresy stron internetowych na których znajdziesz kody zniżkowe do litewskich restauracji.

i o wiele, wiele więcej!

ILE KOSZTUJE EBOOK „WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED WYJAZDEM NA LITWĘ”?

EBOOK „WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED WYJAZDEM NA LITWĘ”

12,90 ZŁ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  • W JAKIM FORMACIE JEST EBOOK?

Ebook jest w formacie PDF. Można otworzyć go na komputerze, urządzeniu mobilny (telefonie / tablecie) lub czytniku ebooków wyposażonym w program do otwierania plików PDF.

  • JAKI JEST KOSZT DOSTAWY?

Dostawa jest darmowa ponieważ ebooka możesz pobrać od razu po zrealizowaniu płatności. Link do pobrania poradnika znajdziesz również w wiadomości e-mail, którą otrzymasz od nas zaraz po zakupie.

  • PODCZAS ZAKUPU WYSTĄPIŁY PROBLEMY

Jeśli podczas zakupu ebooka wystąpiły jakiekolwiek problemy koniecznie skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości e-mail. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości w ciągu 24 godzin.

Wiadomość wyślij na adres e-mail: pomoc@nalitwie.com