Gdzie parkować by nie zbankrutować – parkingi w centrum Wilna

Wielkimi krokami zbliża się weekend majowy i liczba pytań związanych z parkowaniem w Wilnie rośnie. Dziś przygotowałam dla Was listę parkingów wraz z ich cennikami:)

Parking podziemny pod Skwerem V.Kudirki

Na tym parkingu obowiązują jedynie bilety godzinowe, tygodniowe oraz miesięczne. Nie ma możliwości wykupienia taniego biletu dobowego.

parking
Wjazd na parking znajduje się na Skwerze Kudirki od strony ulicy Vilniaus (Wileńskiej). Wjeżdzając należy wcisnąć czerwony guzik i wziąć wydrukowany bilet. Opłatę za parkowanie można uiścić w kasie automatycznej na terenie parkingu lub w biurze obsługi klienta które również znajduje się na Skwerze Kudirki.

aptarnavimo centras

Po opłaceniu należy wyjechać z parkingu w ciągu 15 minut.

Ze względów bezpieczeństwa na parking można dostać się jedynie posiadając bilet parkingowy. Po przesunięciu biletu przez urządzenie znajdujące się przy drzwiach, otworzą się one automatycznie.

Parking piętrowy przy ulicy Tilto 14

Na tym parkingu zarówno jak na poprzednim obowiązują jedynie bilety godzinowe, tygodniowe i miesięczne. Nie ma możliwości wykupienia biletów dobowych. Za bilet postojowy można zapłacić w biurze obsługi klienta na Skwerze Kudirki.

11

Parking strzeżony przy ul. Kosciuškos g. 1A

Idealny parking dla wybierających się na Górę Krzyży lub Basztę Giedymina. Znajdują się tam 104 miejsca parkingowe dla samochodów i motocykli oraz 4 miejsca dla autobusów.
Jest to jedyny parking strzeżony w centrum na którym można wykupić bilety dobowe w cenie 3 euro. Za postój płacimy na parkingu lub w Biurze Obsługi Klienta na Skwerze Kudirki.

kosciuskos

Miłego długiego weekendu !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.