Delfina na Litwie logo

Najpiękniejsze hotele na litewskim wybrzeżu

najpiekniejsze hotele na litewskim wybrzezu

Wyjeżdżając na wakacje zazwyczaj szukam miejsc, które położone są w wyjątkowych miejscach, mają piękny widok z okna lub po prostu wyglądają nieziemsko przytulnie. Najpiękniejsze hotele na listewskim wybrzeżu takie właśnie są. Zobaczcie i zakochajcie się od pierwszego wejrzenia.

najpiekniejsze hotele na litewskim wybrzezu

NAJPIĘKNIEJSZE HOTELE NAD LITEWSKIM MORZEM

Na litewskim wybrzeżu znajdziecie kilka hotelowych perełek w których chce się zamieszkać od razu i nigdy stamtąd nie wyjeżdżać.

UP 34 FLOOR APARTMENTS

To mieszkanie ma niezaprzeczalnie najlepszy widok w całej Kłajpedzie. Znajduje się na 34 piętrze i możecie stamtąd podziwiać nie tylko port ale również macie widok na Morze Bałtyckie.

up-34 floor apartments najpiekniejsze hotele na litwie

Hotel posiada ocenę niezwykle wysoką i rzadko spotykaną – 9.9 oraz oceniany jest jako wyjątkowy. Aby sprawdzić dostępność i cenę kliknij tutaj:

PALANGA SPA LIFE BALANCE HOTEL

To jeden z najlepszych hoteli w Połądze – najpopularniejszym litewskim nadmorskim kurorcie. Hotel znajduje się niemal na plaży oraz kilka minut piechotą od centrum Połągi.

W hotelu znajdziecie nie tylko basen ale również saunę, SPA i restaurację podającą wyśmienite śniadania.

palanga hotel litwa

AMBERTON VILLAS KARKLĖ

Położone jedynie 100 m od plaży domy w Karklė są idealne jeśli szukacie ciszy i spokoju. Karklė to jedna z najpiękniejszych miejscowości na litewskim wybrzeżu jednak ze względu na kamienisto-piaszczystą plażę jest omijana przez turystów.

najpiekniejsze hotele na litewskim wybrzezu

CAMPING W DREVERNIE

Dreverna to małe miasteczko portowe położone 30 km od Kłajpedy nad brzegiem Zalewu Kurońskiego. W lecie można spróbować tutaj tradycyjnej litewskiej zupy rybnej lub wędzonej ryby świeżo złowionej w pobliskim Zalewie.

Z tarasów oraz wieży widokowej można podziwiać mały port oraz martwe wydmy. Jest to idealnie miejsce dla osób, które chcą wypocząć na łonie natury zdala od miasta.

camping dreverna hotele litwa

R. J. APARTAMENTAI W PERVALCE

Tradycyjne domy znajdujące się na Mierzei Kurońskiej wyglądają właśnie jak te – niebiesko albo czerwono-białe. Co najlepsze, te domy znajdują się na samym Zalewu Kurońskiego.

Ja osobiście kocham Pervalkę za ciszę i spokój, której nie doświadczy się ani w Nidzie ani w Połądze oraz za te czerwono – niebieskie domy.

najpiękniejsze hotele na litewskim wybrzezu

Wszystkie zdjęcia hoteli pochodzą ze strony Booking.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 wyjatkowych wycieczke po litwie 2024

Nowy przewodnik po Litwie jest już dostępny

Ponad 130 stron pomysłów na podróże po Litwie + 5 wyjątkowych ebooków GRATIS

więcej o podróżach...